İnşaat - Yapı Malzeme

Merzifon BM Yapı Market & İnşaat

Genel Bilgiler

Merzifon’da yapı malzemeleri satışı yapan BM Yapı Market & İnşaat malzemeleri alanında zengin ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin kararlılığını arttırmak, profesyonel ekibimiz ile hızlı ve güvenilir bir hizmet sunarak her geçen gün sizlerden aldığımız destek ve pozitif bakış açısıyla kendimizi geliştiriyoruz. Anka Seramik, Varioclic, Variodor, Çamsan Parke, Gpd, Valtemo, Weber, Gf Hakan Plastik gibi markalarla profesyonel çözüm ortaklarımızı arttırmaya devam ediyoruz.
Yapı Malzemeleri Hırdavat ve Dekorasyon ürünleri için sizler de Merzifon BM Yapı Market & İnşaat ‘ı tercih edebilirsiniz.

Ürün Grupları :

Seramik, Laminant Parke, Vitrifiye, Alçıpan, Karopan, Asma Tavan, Pvc Kapı, Panel Kapı, Çelik Kapı, Fayans İşçilik, Laminant Parke İşçilik, Boya İşçilik, Anahtar Teslim Tadilat, Banyo Tadilat, Dekorasyon, İç Dekorasyon

Anka Seramik, Varioclic, Variodor, Çamsan Parke, Gpd, Valtemo, Weber, Gf Hakan Plastik, Seramik, Laminant Parke, Vitrifiye, Alçıpan, Karopan, Asma Tavan, Pvc Kapı, Panel Kapı, Çelik Kapı, Fayans İşçilik, Laminant Parke İşçilik, Boya İşçilik, Anahtar Teslim Tadilat, Banyo Tadilat, Dekorasyon, İç Dekorasyon

İletişim

BM Yapı Market & İnşaat
Telefon: +905320534289
Whatspp +905320534289
Web Sitesi: bmyapiinsaat.com.tr

Twitter
İnstagram
Facebook
Linkedin
Pinterest
Youtube
Adres: Sofular Mahallesi Lise Caddesi No:58/1 Merzifon Amasya

Google Harita Konumu (BM Yapı Market & İnşaat)

MerzifonRadar

Güncel Haberler, Merzifon Şehir Rehberi ve Memleket özlemi çekenler için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber ve tanıtım sayfasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu